Mapy Apple wprowadza zaktualizowany interfejs map w Australii

przez Eryk
0 komentarzy

Firma Apple ogłosiła dziś, jak informuje Macrumors, że rozszerzyła swoją zaktualizowaną aplikację Mapy Apple na Australię. Mapy oferują teraz bardziej szczegółowe pokrycie ulic, ulepszoną nawigację, trójwymiarowe punkty orientacyjne oraz ulepszone widoki parków, budynków, lotnisk, centrów handlowych i innych miejsc.

Mapy Apple

Mapy Apple wprowadza zaktualizowany interfejs map w Australii

Użytkownicy Apple Maps w Australii będą mogli korzystać z takich funkcji, jak prowadzenie po pasie ruchu, ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o wypadkach i zagrożeniach w ruchu drogowym, raporty o wypadkach oraz funkcja Share ETA.

Przeprojektowana aplikacja Mapy Apple stała się dostępna w Stanach Zjednoczonych w styczniu 2020 roku, a od tego czasu Apple wprowadził ją do Kanady, Irlandii i Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Włoch.

Wraz z odświeżonym wyglądem Map, Apple Maps w Australii otrzymają wsparcie dla funkcji Look Around, która oferuje interaktywne obrazy z poziomu ulicy z fotografiami 3D w wysokiej rozdzielczości. Aplikacja Mapy Google oferuje również wciągające wskazówki dla pieszych dostępne w rzeczywistości rozszerzonej oraz przewodniki. Jedna z funkcji oferuje listę miejsc do jedzenia, robienia zakupów i zwiedzania.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.