Mapy Apple zostały odświeżone w całych Włoszech

przez Eryk

W lipcu tego roku, Apple zaczął testować swoje odświeżone Mapy we Włoszech, po wdrożeniu w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii i Hiszpanii. Apple teraz oficjalnie uruchomił te ulepszenia Mapy we Włoszech, San Marino, Watykan, i Andora, jak donosi MacStories.

Mapy Apple

Mapy Apple zostały odświeżone w całych Włoszech

Aktualizacja wprowadza do regionów szereg niedostępnych wcześniej funkcji Map drogowych, w tym Look Around, prowadzenie po pasie ruchu, dane fotoradarów, budynki 3D, wskazówki Siri w języku ojczystym oraz ulepszoną nawigację. Aktualizacja dodaje również bardziej szczegółowe informacje na temat dróg oraz szybszą i dokładniejszą nawigację.

Gdy iOS 15 zostanie wydany, stacje tranzytowe we Włoszech będą łatwiejsze do znalezienia, a kierowcy będą mogli przypinać swoje ulubione linie komunikacyjne w Mapach i obserwować, kiedy powinni wysiąść za pomocą iPhone’a lub Apple Watch. Kierowcy zyskają możliwość zgłaszania wypadków, zagrożeń i kontroli prędkości również za pomocą Siri.

Co więcej, aktualizacje nie są ograniczone do obszarów miejskich, takich jak Rzym czy Mediolan. Dane Apple Maps zostały zaktualizowane w całym kraju, co poprawi podróż w całym regionie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej