Modele iPhone 14 otrzymają aktualizację iOS 16 zaraz po rozpoczęciu sprzedaży

przez Eryk

Nowe modele iPhone’a 14 są dostępne w przedsprzedaży od zeszłego tygodnia. Możesz je dostać nie tylko od operatora (z umową) i bezpośrednio od Apple, ale także od wielu partnerów Apple. iPhone 14 i iPhone 14 Pro trafią do sprzedaży w przyszły piątek, a aktualizacja iOS 16 z poprawkami błędów będzie dostępna od zaraz.

iPhone 14

iPhone 14 (Pro): aktualizacja iOS 16 gotowa

W najbliższy piątek rozpocznie się dostawa modeli iPhone’a 14 do klientów. W tym samym czasie urządzenia trafią do lokalnych sklepów Apple Store. Na początku sprzedaży Apple udostępnia bezpośrednio aktualizację iOS 16 z poprawkami błędów.

Według AppleSWUpdate, w dołączonej notatce do wydania napisano.

Ta aktualizacja wprowadza poprawki do błędów w Twoim iPhonie i rozwiązuje problem, który może powodować, że niektóre zdjęcia są rozmyte podczas powiększania w trybie poziomym na iPhonie 14 Pro Max.

Aktualizacja jest dostępna dla wszystkich czterech nowych modeli iPhone’a 14, w tym dla iPhone’a 14 Plus, który trafi do sprzedaży dopiero 7 października. Aktualizacja systemu iOS z okazji premiery sprzedaży modeli iPhone’a 14 nie jest prawdziwą niespodzianką. Starsza wersja iOS 16 jest nadal preinstalowana na pierwszych urządzeniach, a najnowsza aktualizacja to po prostu finalna wersja o numerze 20A362, którą Apple udostępniło wszystkim kilka dni temu. W porównaniu z wersją przedpremierową systemu iOS 16, która jest instalowana na pierwszych modelach iPhone’a 14, wprowadzono jedynie poprawki błędów.

Apple udostępnił do pobrania system iOS 16 w poniedziałek. Nowe funkcje to między innymi największa jak dotąd aktualizacja ekranu blokady, możliwość edycji i współpracy w Wiadomościach, nowe narzędzia w aplikacji Mail oraz więcej sposobów interakcji ze zdjęciami i filmami dzięki funkcjom Live Text i Visual Lookup.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.