Apple Studio Monitor: Podstawka bez możliwości późniejszej wymiany

przez Eryk

Wraz z monitorem Studio Display firma Apple wprowadza na rynek bardziej przystępny cenowo monitor zewnętrzny (w porównaniu z Pro Display XDR). Wyświetlacz można już zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem Apple Online Store. Zajrzenie do sklepu pokazuje również, że konfiguracja powinna być dobrze przemyślana, ponieważ wybranej podstawki wyświetlacza studyjnego nie można później zmienić.

Apple Studio Monitor

Apple Studio Monitor

Podstawka Studio Display jest zintegrowana na stałe

Według Apple, monitor Studio Display jest doskonałym uzupełnieniem komputera Mac Studio, ale świetnie współpracuje także z innymi komputerami Mac. Urządzenie wyposażono w duży, 27-calowy wyświetlacz Retina 5K, ultraszerokokątną kamerę 12 MP z trybem follow oraz sześciogłośnikowy system dźwięku Hi-Fi z dźwiękiem 3D.

Apple oferuje monitor Studio Display w trzech różnych wersjach:

Podstawka z regulacja pochylenia

  • Zintegrowana podstawka umożliwia pochylanie pod kątem 30 stopni (5 stopni w dół i 25 stopni w górę).

Podstawka z regulacja pochylenie i wysokości

  • Ta zintegrowana podstawka ma ramię równoważące, które umożliwia regulację nachylenia w zakresie 30 stopni i wysokości w zakresie 105 mm, co zapewnia łatwą regulację wyświetlacza.

Uchwyt mocujący VESA

  • Dzięki temu adapterowi montażowemu VESA można przymocować monitor Studio Display do dowolnego zgodnego ze standardem VESA uchwytu ściennego lub biurkowego 100 x 100 mm, stojaka lub ramienia obrotowego, które obsługuje monitor Studio Display o wadze 5,5 kg.
  • Dzięki adapterowi montażowemu VESA monitora Studio Display można używać w trybie poziomym i pionowym, z możliwością wyboru jednej z pozycji.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego monitora Apple Studio Display, upewnij się, że podczas składania zamówienia wybierzesz odpowiednią podstawkę. Dlatego ze niemożliwe jest późniejsze przestawienie się ze zwykłej podstawki na podstawkę o regulowanej wysokości lub na adapter do montażu VESA.

Odpowiednie informacje są wyświetlane podczas procesu zamawiania, po kliknięciu okna informacyjnego stojaka. Z pewnością można o tym informować w bardziej widoczny sposób.

W oknie informacyjnym napisano drobnym drukiem:

„Uwaga: Wszystkie podstawki i adaptery montażowe są zintegrowane. Nie można ich wymienić. Dlatego już przy zakupie należy wziąć pod uwagę wymagania swojego miejsca pracy.”

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej