Nadchodzący iPhone SE 2022 będzie miał 5G, ale bez większych zmian konstrukcyjnych

przez Eryk
0 komentarzy

Nadchodzący 2022 iPhone SE dostanie technologię 5G i zaktualizowany chip serii A, ale nie będzie zawierać żadnych poważnych zmian konstrukcyjnych, Dylandkt powiedział dzisiaj, powielając wiele wcześniejszych pogłosek na temat iPhone SE jakie juz słyszeliśmy.

iPhone SE 2022
Pavellllllll / Pixabay

Nadchodzący iPhone SE 2022 bez większych zmian konstrukcyjnych

Plotki o trzeciej generacji iPhone SE były mylące w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ niektóre informacje wskazywały na poważne przeprojektowanie z wygladem iPhone’a 11 bez przycisku Touch ID i zmniejszonych ramek, ale plotki najwyraźniej opisywały dwa oddzielne urządzenia.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Oprócz 2022 iPhone SE, który podobnie jak model 2020 będzie wyglądać jak iPhone 8, Apple pracuje nad przyszłym iPhone SE, który będzie pozbawiony przycisku Home.
Według Dylandkt, Apple rozwija iPhone SE, który jest „podobny do XR/11”, ale ma „nieco mniejszy rozmiar ekranu”. Urządzenie to ma się pojawić na rynku w 2024 roku.

Analityk Ross Young zasugerował również, że Apple pracuje nad iPhonem SE 2024 z 5,7- do 6,1-calowym wyświetlaczem i aparatem z otworem w ekranie, który Apple ma przyjąć dla serii iPhonów „Pro” w 2022 roku.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.