red and white letter b illustration

Najnowsza beta iOS 16 dodaje pełnoekranowy odtwarzacz muzyki na zablokowanym ekranie

przez Eryk

Apple opublikowało dzisiaj poprawioną trzecią betę systemu iOS 16 i iPadOS 16 dla deweloperów, wraz z pierwszymi publicznymi betami iOS i iPadOS 16. Obie te aktualizacje dodają nową funkcję Lock Screen – pełnoekranowy odtwarzacz muzyki.

iOS 16

iOS 16 dodaje pełnoekranowy odtwarzacz muzyki na zablokowanym ekranie

Od systemu iOS 10 odtwarzacz muzyczny na ekranie blokady był dostępny jako mniejszy odtwarzacz w stylu karty, który zajmował tylko niewielką część ekranu z miniaturową wersją okładki albumu.

W najnowszej becie iOS 16 okładka albumu jest wyświetlana z przodu i na środku, a pod nią dostępny jest osobny, mniejszy odtwarzacz muzyczny do sterowania odtwarzaniem. Większy odtwarzacz muzyki na ekranie blokady jest częścią przebudowy ekranu blokady iOS 16, która pozwala użytkownikom dostosować ich ekrany blokady z unikalnymi kolorami, czcionkami i wyglądem.

Apple pokazał nowy pełnoekranowy odtwarzacz muzyczny na WWDC, ale nie był on dostępny w becie iOS 16 aż do dzisiaj. Oprócz współpracy z Apple Music, odświeżony odtwarzacz jest kompatybilny z Apple Podcasts, Spotify i innymi usługami muzycznymi i audio.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej