Najnowsze gry Apple Arcade na iPhone’a, Maca i Apple TV [Nowe: Frenzic: Dogrywka i Game Dev Story]

przez Eryk

Apple Arcade wystartował z blisko 100 tytułami, a usługa regularnie dodaje nowe gry – obecnie w bibliotece znajduje się ponad 180 tytułów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po najnowszych grach z serwisu Apple.

Najnowsze gry Apple Arcade
Najnowsze gry Apple Arcade

Apple Arcade – ile to kosztuje?

Nowość: Klasyczna szybka łamigłówka na Maca powraca w postaci gry Frenzic: Overtime. Z kolei gra symulacyjna Game Dev Story trafiła do Apple Arcade.

Aby dowiedzieć się więcej i pobrać wszystkie nowe gry, przejdź do zakładki Arcade w App Store, a następnie przesuń palcem w dół do samego dołu i dotknij opcji „Zobacz wszystkie gry”. Najnowsze gry są wymienione na górze.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, Apple Arcade jest dostępne za darmo przez pierwszy miesiąc, a następnie za 24,99 zł miesięcznie dla iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca i Apple TV. Kontrolery bezprzewodowe PS5 i Xbox są teraz kompatybilne z urządzeniami Apple i wybranymi tytułami.

6/17/21: Dwa nowe tytuły wylądowały w Apple Arcade. Frenzic: Overtime to remake oryginalnej, popularnej łamigłówki od Iconfactory, która po raz pierwszy pojawiła się na Mac OS X w 2007 roku. Tymczasem na Apple Arcade pojawił się także symulacyjny tytuł Game Dev Story.

6/11/21: Legends of Kingdom Rush to nowa gra RPG z gatunku średniowiecznego fantasy, która pojawiła się na Apple Arcade.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej