Nazwa iPhone 12 mini pojawia się na naklejkach etui

przez Eryk
0 komentarzy
Na początku tego tygodnia sprawdzony leak twierdził, że linia iPhone’ów 12 będzie nosiła nazwę iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max, a dziś ta sama nomenklatura pojawiła się ponownie w zdjęcie przedstawiające rzekome naklejki z niewydanych silikonowych etui na iPhone’a pochodzących z międzynarodowego centrum dystrybucji Apple w Irlandii. Zdjęcie przedstawia trzy naklejki z przypisanymi rozmiarami słuchawek, odpowiadające trzem oczekiwanym rozmiarom iPhone’a 12, przy czym 5,4-calowy model to iPhone 12 mini, a 6,7-calowy model to ‌ iPhone 12‌ Pro Max, a dwa 6,1-calowe modele to ‌iPhone 12‌ / ‌iPhone 12‌ Pro. Wszystkie trzy silikonowe etui są w kolorze czarnym, a numery modeli, które można wyraźnie rozpoznać, to MHL732M / A i MHLG32M / A, z których Apple jeszcze nie korzystało. ‌IPhone 12‌ mini byłby pierwszym iPhonem o nazwie mini, który można było zobaczyć na iPadzie mini, Mac mini i iPodzie mini. Mając 5,4 cala, iPhone 12 mini byłby mniejszy niż najmniejszy z zeszłego roku iPhone 11 Pro, który ma 5,8 cala. Apple planuje wprowadzić swoje nowe iPhone’y w październiku tego roku, być może 13 października, i zacząć je wysyłać pod koniec właśnie tego miesiąca.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej