Netflix testuje teraz integracje mobilnych gier w Polsce

przez Eryk

Netflix na początku tego roku potwierdził plany wejścia na rynek gier mobilnych, a teraz testuje swoją zamiar wśród użytkowników Netflixa w Polsce.

Polskie konto Netflixa na Twitterze podało dziś, że aplikacja Netflix na Androida w Polsce oferuje dostęp do „Stranger Things 1984” i „Stranger Things 3”, dwóch opcji gier mobilnych.

Netflix
Netflix

Według NetflixGeeked, gry są dołączone do członkostwa w Netflix i nie zawierają reklam ani zakupów w aplikacji, podobnie jak działa Apple Arcade. Gry są pobierane bezpośrednio na urządzenie mobilne z Netflixa i nie są przesyłane strumieniowo z aplikacji Netflixa.

Netflix testuje teraz integracje mobilnych gier w Polsce

Jak zauważył CNET, gry, które są oferowane były dostępne od kilku lat poza aplikacją Netflix i zostały stworzone we współpracy z Netflix dla drugiego i trzeciego sezonu „Stranger Things”.

W lipcu Netflix powiedział, że uważa gry za kolejną nową kategorię treści, podobną do swojej ekspansji na oryginalne filmy, animacje i telewizję bez scenariusza.

Z jego ekspansji do gier mobilnych, Netflix będzie konkurować bezpośrednio z Apple Arcade.

Biorąc pod uwagę, że dwie gry, z którymi Netflix eksperymentuje, są już istniejącymi tytułami, być może będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas, aby zobaczyć, gdzie Netflix planuje wprowadzić swoją funkcję gier mobilnych w przyszłości.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej