Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone’a pojawia się w bazie FCC

przez Eryk

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, Apple odbędzie keynote w przyszłym tygodniu, aby ogłosić, między innymi, nowy iPhone 13. W związku z tym, w bazie danych Federalnej Komisji Łączności (FCC) pojawiła się nowa, poprawiona ładowarka MagSafe dla iPhone’ów. FCC jest niezależnym organem w USA, który reguluje kanały komunikacyjne. Jest to między innymi organ wydający licencje na urządzenia komunikacyjne, takie jak radia, telewizory i komputery.

Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone'a pojawia się w bazie FCC
Magsafe Duo

Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone’a

W przypadku, że Apple rzeczywiście będzie zapraszać ludzi do keynote na 14 września, zaproszenia na wydarzenie powinny być wysyłane dziś wieczorem. W okresie poprzedzającym to plotkarskie wydarzenie, Dave Zatz zauważył nową ładowarkę MagSafe w bazie danych FCC.

Jest to produkt o numerze modelu A2548. Ładowarka MagSafe, która została wprowadzona w zeszłym roku wraz z iPhone’em 12, ma numer modelu A2140. Związane z tym urządzenie testowe zostało przekazane do FCC niespełna miesiąc temu, 13 sierpnia 2021 roku.

Jakie zmiany Apple wprowadziło w szczegółach nie wiadomo. Możliwe, że Apple wprowadziło drobne poprawki do wnętrza obudowy i wymieniło jeden lub dwa elementy. FCC przetestowała nową ładowarkę MagSafe z ośmioma różnymi modelami iPhone’ów. Oprócz modeli iPhone’a A2341, A2172, A2176 i A2342, które należą do rodziny iPhone’a 12, użyto czterech innych, nieokreślonych modeli iPhone’a. Będą to prawdopodobnie iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Kilka tygodni temu, pojawiła się plotka, że Apple może używać silniejszych magnesów dla technologii MagSafe w iPhone 13. Może to oznaczać, że nowe akcesoria MagSafe będą również oferowane w celu wykorzystania tych korzyści. Jest również możliwe, że Apple doda magnesy do nadchodzących AirPods 3, tak aby można go było optymalnie naładować na ładowarce MagSafe.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej