Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone’a pojawia się w bazie FCC

przez Eryk
0 komentarzy

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, Apple odbędzie keynote w przyszłym tygodniu, aby ogłosić, między innymi, nowy iPhone 13. W związku z tym, w bazie danych Federalnej Komisji Łączności (FCC) pojawiła się nowa, poprawiona ładowarka MagSafe dla iPhone’ów. FCC jest niezależnym organem w USA, który reguluje kanały komunikacyjne. Jest to między innymi organ wydający licencje na urządzenia komunikacyjne, takie jak radia, telewizory i komputery.

Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone'a pojawia się w bazie FCC
Magsafe Duo

Nowa ładowarka Apple MagSafe dla iPhone’a

W przypadku, że Apple rzeczywiście będzie zapraszać ludzi do keynote na 14 września, zaproszenia na wydarzenie powinny być wysyłane dziś wieczorem. W okresie poprzedzającym to plotkarskie wydarzenie, Dave Zatz zauważył nową ładowarkę MagSafe w bazie danych FCC.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Jest to produkt o numerze modelu A2548. Ładowarka MagSafe, która została wprowadzona w zeszłym roku wraz z iPhone’em 12, ma numer modelu A2140. Związane z tym urządzenie testowe zostało przekazane do FCC niespełna miesiąc temu, 13 sierpnia 2021 roku.

Jakie zmiany Apple wprowadziło w szczegółach nie wiadomo. Możliwe, że Apple wprowadziło drobne poprawki do wnętrza obudowy i wymieniło jeden lub dwa elementy. FCC przetestowała nową ładowarkę MagSafe z ośmioma różnymi modelami iPhone’ów. Oprócz modeli iPhone’a A2341, A2172, A2176 i A2342, które należą do rodziny iPhone’a 12, użyto czterech innych, nieokreślonych modeli iPhone’a. Będą to prawdopodobnie iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Kilka tygodni temu, pojawiła się plotka, że Apple może używać silniejszych magnesów dla technologii MagSafe w iPhone 13. Może to oznaczać, że nowe akcesoria MagSafe będą również oferowane w celu wykorzystania tych korzyści. Jest również możliwe, że Apple doda magnesy do nadchodzących AirPods 3, tak aby można go było optymalnie naładować na ładowarce MagSafe.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.