Apple MagSafe etui i ładowarka u pierwszych użytkowników

przez Eryk
0 komentarzy

Nowa ładowarka i etui Apple MagSafe zaczęły docierać do niektórych klientów wcześniej niż oczekiwano, a zdjęcia akcesoriów zaczęły pojawiać się na Twitterze.

Filip Chudzinski, udostępnił kilka wysokiej jakości zdjęć ładowarki MagSafe i silikonowego etui Deep Navy do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro.

YouTuber DerDaku udostępnił film z rozpakowywania ładowarki MagSafe w języku niemieckim:

YouTube video

MagSafe wprowadza także nowy ekosystem magnetycznych etui i akcesoriów, które można zamontować na iPhonie 12. Obejmuje to nowe silikonowe, skórzane i przezroczyste etui, które można łatwo podłączyć z tyłu iPhone’a, a także osobny skórzany portfel. Zapowiedziano również akcesoria firm trzecich od Belkin i OtterBox.

Zdjęcia ukazują pierścień zawierający magnesy MagSafe we wnętrzu etui i potwierdzają, że nowe silikonowe etui Apple po raz pierwszy zakrywają spód iPhona.

Ładowarka MagSafe również wydaje się być wykonana z matowego srebrnego aluminium, w przeciwieństwie do polerowanego metalu widocznego na podobnym krążku do ładowania Apple Watch.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej