Nowa publiczna wersja beta systemu macOS Big Sur

przez Eryk
0 komentarzy
Apple udostępnił dziś nową wersję beta nadchodzącej aktualizacji systemu w swojej publicznej grupie testowej, umożliwiając osobom niebędącym programistami wypróbowanie oprogramowania przed jego publicznym wydaniem tej jesieni. Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta, mogą pobrać wersję beta systemu macOS Big Sur za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych po zainstalowaniu odpowiedniego profilu. Użytkownicy komputerów Mac, którzy chcą wziąć udział w programie testów beta firmy Apple, mogą zarejestrować się w witrynie beta, która zapewnia użytkownikom dostęp do systemów iOS, macOS, watchOS i tvOS w wersji beta. Potencjalni beta testerzy powinni wykonać pełną kopię zapasową przed zainstalowaniem MacOS Big Sur i może nie być rozsądne instalowanie aktualizacji na podstawowym komputerze, ponieważ wersje beta mogą być niestabilne.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej