Nowa Tarcza dla Apple Watch „Światła jedności” dostępna

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło dziś nowa Tarcze dla Apple Watch o nazwie „Światła jedności”.

Nowa Tarcza dla Apple Watch "Światła jedności" dostępna
Nowa Tarcza dla Apple Watch „Światła jedności”

Nowa Tarcza dla Apple Watch

Możesz dostosować tarczę zegarka za pomocą dwóch różnych schematów kolorów: czarny i jedność, w formie okrągłej lub prostokątnej jak i zarówno w dwóch stylach. Dodatkowo można także kupic pleciona opaskę Solo Black Unity w cenie 449,00 zł.

W ramach obchodów Miesiąca Czarnej Historii Apple zwraca uwagę na działalność i innowacje ludzi kolorowych oraz sprawia, że ich głosy są słyszalne, publikując różne wyjątkowe treści i kolekcje.

Apple świętuje Miesiąc Czarnej Historii

Przez cały miesiąc możesz słuchać specjalnych odcinków The Message na Apple Music 1, które omawiają wkład artystów People of Colour w kulturę oraz znaczenie zdrowia i dobrego samopoczucia we wspólnocie. W Apple Fitness+ możesz wykonywać nowe treningi na cześć Black History Month, w Apple Podcasts odkrywać nowe podcasty od twórców People of Color o zdrowiu, zdrowiu, kulturze i historii, i nie tylko.

Jak wspomnieliśmy na początku, możesz też już teraz skorzystać ze specjalnej edycji tarczy zegarka Unity Lights i zamówić nową opaskę Apple Watch Black Unity Braided Solo Loop. Na moim iPhonie pojawiło się powiadomienie, które prowadzi bezpośrednio do nowej tarczy zegarka. Gdyby tak się nie stało, zajrzyj do aplikacji Apple Watch na swoim iPhonie.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.