Nowa tarcza zegarka „Portrety” już dostępna w watchOS 8 beta 2

przez Eryk

Apple udostępniło dziś watchOS 8 beta 2. Dzięki tej nowej wersji, jedna z funkcji zapowiedzianych podczas WWDC21 keynote jest wreszcie dostępna: nowa Portretowa Tarcza Zegarka.

Dzięki niej użytkownicy mogą wybrać w swojej galerii do 24 portretów i dodać je do zegarka Apple Watch jako tarczę.

Nowa tarcza zegarka "Portrety" już dostępna w watchOS 8 beta 2
tarcza zegarka „Portrety”

Zobacz swoje ulubione zdjęcia portretowe w formie tarczy zegarka. Portrety są przycięte tak, aby skupić się na osobach na nich przedstawionych, dopasować je do wyświetlacza i zintegrować z czasem. Możesz wybierać spośród trzech różnych stylów i wybrać do 24 zdjęć. Nowe zdjęcie pojawia się za każdym razem, gdy podniesiesz nadgarstek lub dotkniesz wyświetlacza.”

Użytkownik może wybrać do dwóch komplikacji. Datę w środku lub dowolną inną, która może mu się spodobać w dolnej części.

Kiedy watchOS 8

Nie to samo, ale to nowe Watch Face przypomina mi 3D Photo na Facebooku. Korzystając z Digital Crown, można powiększyć lub zmniejszyć portret. Apple stara się, aby upewnić się, że każde zdjęcie będzie wyglądać dobrze, ale moja rada to: użyj pionowego portretu, a nie poziomego.

W trakcie sesji po WWDC21 przedpremierowo pokazano kolejną tarczę Watch Face o nazwie World Timer. Na razie nie jest ona dostępna w watchOS 8 beta 2. Apple prawdopodobnie może zachować ta tarcze do wydania następnego zegarka Apple Watch.

Czy znalazłeś coś nowego w watchOS 8 beta 2? Podziel się z nami w komentarzach poniżej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej