Nowa wersja oprogramowania dla słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max jest już dostępna

przez Eryk

Apple udostępnił nowe oprogramowanie układowe w wersji beta dla słuchawek AirPods 2, AirPods 3 i AirPods Pro oraz AirPods Max. Urządzenia mają teraz wersję oprogramowania 5B5040c.

Nowa wersja oprogramowania dla słuchawek AirPods

Nowa wersja oprogramowania dla słuchawek AirPods

Seria słuchawek Apple po raz kolejny otrzymała aktualizację oprogramowania sprzętowego w wersji beta. Mówiąc konkretnie: Apple udostępniło nową wersję firmware’u dla słuchawek AirPods 3, AirPods 2 i AirPods Pro oraz wersji Max, którą użytkownicy mogą zainstalować za pomocą etui do ładowania lub – w przypadku wersji Max – podczas ładowania. Wersja firmware’u dla wszystkich słuchawek AirPods to teraz 5B5040c. Wygląda na to, że nie ma aktualizacji dla słuchawek Beats.

Apple niestety po raz kolejny nie opublikował informacji o wydaniu firmware’u. Jeśli ktokolwiek zauważy, że coś się zmieniło, prosimy o wpis w formularzu pod tym postem. Ostatnia aktualizacja dla AirPods Pro została wydana w maju 2022 roku. Nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniona ostateczna wersja nowego firmware’u.

Jak sprawdzić aktualną wersję oprogramowania sprzętowego w słuchawkach AirPods?

Słuchawki AirPods muszą być sparowane z urządzeniem iOS. W ustawieniach w sekcji Ogólne wybierz podpozycję Informacje i stuknij pozycję menu AirPods. Żądane informacje znajdują się w wierszu Wersja oprogramowania sprzętowego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej