Nowe AirPods Pro i iPhone SE w kwietniu 2021 roku

przez Eryk

Po udostępnieniu potencjalnych szczegółów na temat nadchodzących modeli iPada mini, iPada, iPada Pro i iPhone’a 13 na początku tego tygodnia, japoński blog Mac Otakara twierdzi, że Apple planuje wypuścić zarówno AirPods Pro drugiej generacji, jak i iPhone SE trzeciej generacji w kwietniu 2021 roku.

Nowe AirPods Pro i iPhone SE w kwietniu 2021

Raport twierdzi, że nowe AirPods będą dostarczane z nieco przeprojektowanym etui ładującym. W szczególności raport twierdzi, że obudowa zachowa grubość 21 mm, wysokość 46 mm i szerokość 54 mm. Obecne etui ładujące AirPods Pro ma wysokość 45,2 mm i szerokość 60,6 mm, więc nowe etui będzie najwyraźniej nieco węższe.

Raport nie zawiera żadnych dalszych szczegółów na temat AirPods Pro ani iPhone SE. Mark Gurman z Bloomberga poinformował wcześniej, że Apple dąży do uczynienia AirPods Pro drugiej generacji bardziej kompaktowymi, eliminując trzpień wystający z dołu, ale nie jest jasne, czy Apple to osiągnie. Gurman powiedział, że Apple miał projekt w testach z bardziej zaokrąglonym kształtem, który wypełnia więcej ucha, podobnie jak Pixel Buds Google.

Jeśli chodzi o iPhone’a SE, większość plotek dotyczyła większego wariantu urządzenia w rozmiarze Plus z 5,5-calowym lub 6,1-calowym wyświetlaczem, który według analityka Ming-Chi Kuo zostanie wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2021 roku. Mac Otakara określa nadchodzący model jako iPhone SE „trzeciej generacji”, jednak niewykluczone, że Apple planuje pozostać przy 4,7-calowym wyświetlaczu, takim jak iPhone SE drugiej generacji.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej