Nowe emoji w iOS 15.4

przez Eryk

Wraz z dzisiejszą aktualizacją iOS 15.4 Apple dodało wsparcie dla Emoji 14 i wprowadziło szereg nowych emoji, takich jak rozpływająca się twarz, przygryzanie wargi, dłonie w kształcie serca i inne. W Emoji 14 znajduje się 37 nowych emoji i 75 dodatków w odcieniach skóry, co daje w sumie 112 znaków.

Nowe emoji w iOS 15.4
zdjecie: macrumors

Nowe twarze to m.in. rozpływająca się twarz, twarz z pozdrowieniami, twarz z otwartymi oczami i dłonią nad ustami, twarz ze spoglądającymi oczami, twarz z ukośnymi ustami i twarz z przerywaną linią, a nowe emojis to m.in. przygryzanie wargi i bąbelki.

Nowe emoji w iOS 15.4

Pojawiło się kilka nowych emoji dłoni, takich jak: dłoń serdeczna, praworęczna, leworęczna, dłoń skierowana w dół, dłoń skierowana w górę, dłoń z palcem wskazującym i kciukiem, dłoń ze wskaźnikiem skierowanym w stronę patrzącego, a także aktualizacja emoji uścisku dłoni.

Gniazdo z jajkami, puste gniazdo, rentgen, kula, zjeżdżalnia, koło, boja pierścieniowa, hamsa, kula lustrzana, kieliszek, dowód osobisty i słaba bateria to nowe elementy, a wśród roślin i zwierząt pojawią się koralowce i lotosy. Jeśli chodzi o postacie fantastyczne, to możemy spodziewać się nowego emoji trolla, a jajka, fasola i lejący się płyn będą nowymi produktami spożywczymi.

Nowe emoji są dostępne na iPhone’ach i iPadach z iOS 15.4 i iPadOS 15.4 oraz na Macach z macOS Monterey 12.3.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej