Nowe firmware dla nowego pilota Apple TV

przez Eryk

Wraz z Apple TV 4K (2 generacja), Apple wprowadziło również nowego pilota Apple TV który w naszych oczach jest prawdziwym wzbogaceniem w porównaniu do „starego” pilota. Pilot nie jest idealny, ale stanowi dwa kroki we właściwym kierunku. Teraz nowy pilot Siri otrzymał aktualizację oprogramowania.

Pilot Apple TV Remote
Siri Remote (zdjęcie:apple.com)

Nowe oprogramowanie dla nowego pilota Apple TV

Macrumors donosi, że Apple wydał aktualizację oprogramowania dla swojego nowego pilota Siri. Nowy firmware ma wersję 9M6772, podczas gdy stary firmware miał build 9M6336.


Na razie nie wiemy, jakie nowe funkcje niesie ze sobą aktualizacja oprogramowania układowego. Apple nie opublikowało odpowiednich informacji o wydaniu. Nie ma też informacji o tym, jak użytkownicy mogą zainstalować nowy firmware. Przypuszczalnie całość wygląda tak samo, jak w przypadku słuchawek AirPods. Od czasu do czasu Apple wypuszcza aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla słuchawek. Zakładamy więc, że nowy firmware dla Siri Remote instaluje się w tle.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej