Nowe oprogramowanie 3C39 dla AirPods Max

przez Eryk

Nowe oprogramowanie 3C39 dla AirPods Max

Apple wypuścił dziś nowe oprogramowanie 3C39 dla AirPods Max, które jest drugą aktualizacją oprogramowania, jaką otrzymały wysokiej klasy słuchawki nauszne od ich grudniowej premiery.

oprogramowanie 3C39 AirPods max
AirPods max

Nowe oprogramowanie 3C39 zastępuje oprogramowanie 3C16, które było dostępne w dniu premiery AirPods Max.

Firma Apple nie podaje szczegółowych informacji na temat nowych aktualizacji oprogramowania układowego, więc nie wiemy, jakie poprawki lub ulepszenia może zaoferować nowe oprogramowanie. Pojawiły się doniesienia o problemach z żywotnością baterii w AirPods Max, więc możliwe, że aktualizacja oprogramowania układowego rozwiąże ten problem.

Nie ma standardowego sposobu aktualizacji oprogramowania układowego w AirPods, AirPods Pro lub AirPods Max, ale podłączenie AirPods Max do iPhone’a lub iPada przy podłączeniu do źródła zasilania może wymusić aktualizację.

Możesz sprawdzić czy nowe oprogramowanie jest dostępne dla AirPods Max, wykonując następujące czynności:

  • Podłącz AirPods Max do urządzenia z systemem iOS.
  • Otwórz aplikację Ustawienia.
  • Kliknij Ogólne.
  • Stuknij w Informacje.
  • Stuknij AirPods.

W przeszłości aktualizacje AirPods Pro i AirPods obejmowały ulepszenia wydajności, poprawki błędów i ulepszenia funkcji. Jeśli więc po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania układowego zobaczymy jakieś znaczące zmiany, zaktualizujemy ten artykuł.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej