Nowe oprogramowanie beta dla słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max

przez Eryk

Po czerwcowym keynote Worldwide Developers Conference, Apple udostępniło deweloperom firmware w wersji beta dla kilku modeli AirPods, w tym drugiej generacji AirPods, trzeciej generacji AirPods, AirPods Pro i AirPods Max. Dzisiaj Apple zaktualizowało to oprogramowanie układowe, przy czym numer wersji zmienił się z 5A5282d na 5A5304a.

oprogramowanie beta dla słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max

oprogramowanie beta dla słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max

Zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe AirPods jest ograniczone dla deweloperów, którzy mogą je pobrać ze strony deweloperskiej Apple. Instalacja bety wymaga iPhone’a z systemem iOS 16 beta, komputera Mac z systemem macOS Ventura beta, Xcode 14 beta oraz obsługiwanych słuchawek AirPods.

Deweloperzy muszą sparować słuchawki AirPods z iPhonem, podłączyć iPhone’a do komputera Mac za pomocą kabla Lightning, uruchomić Xcode 14 beta na komputerze Mac, przejść do Ustawienia → Deweloper i wybrać Pre-Release Beta Firmware w sekcji AirPods. Kolejne aktualizacje są dostarczane drogą bezprzewodową po włączeniu opcji testowania przed oficjalnym wprowadzeniem.

Według Apple, oprogramowanie beta zawiera ulepszenia w zakresie automatycznego przełączania, a także poprawki błędów i stabilności. Oprogramowanie ostatecznie trafi do wszystkich AirPods po zakończeniu testów, a jego premiera może nastąpić tej jesieni wraz z iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura, tvOS 16 i watchOS 9.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej