Nowe silikonowe etui dla iPhone 12 w kolorze słonecznym, chmurny błękit i elektryczna pomarańcza

przez Eryk

Nowe silikonowe etui dla iPhone’a 12 (mini) i iPhone’a 12 Pro (Max) w letnich kolorach.

Lato jest tuż blisko. Nie tylko temperatury i kalendarz dają to do zrozumienia, ale także coroczna aktualizacja akcesoriów Apple ze świeżymi i szczególnie jaskrawymi kolorami. Firma zaktualizowała ponownie sklep internetowy i dodała trzy nowe opcje kolorystyczne na raz.

Nowe etui silikonowe dla iPhone 12 w kolorze słonecznym, chmurny błękit i elektryczna pomarańcza
silikonowe etui do iPhone 12(zdjęcie:apple)

Trzy letnie kolory dla iPhone’a 12

Silikonowe etui Apple dla iPhone’a 12, iPhone’a 12 mini i obu modeli iPhone’a 12 Pro są oczywiście kompatybilne z MagSafe i specjalnie zaprojektowane do bezproblemowej współpracy z ładowarkami MagSafe, a także innymi akcesoriami magnetycznymi. Zintegrowany magnes zapewnia również lepszy chwyt i łatwiejszy montaż.

Silikonowe etui dla iPhone 12

Jeśli chodzi o kolorystykę, nowe obudowy przyciągają wzrok. Kolor „słoneczny” zachwyca bogatą i mocną żółcią, podczas gdy „chmurny błękit” jest znacznie bardziej dyskretny i przez to wydaje się bardziej powściągliwy. Jednak najbardziej rzuca się w oczy nowy „elektryczna pomarańcza”, który zgodnie ze swoją nazwą prezentuje się szczególnie mocno.

Nowe etui silikonowe dla iPhone 12 w kolorze słonecznym, chmurny błękit i elektryczna pomarańcza
silikonowe etui do iPhone 12(zdjęcie:apple)

Poza trzema nowymi kolorami, w znanej formule niewiele się zmieniło. Jak zwykle, silikonowe etui kosztuje 249,00 zł w sklepie Apple. Ci, którzy nie lubią nowych kolorów mogą oczywiście wybierać spośród 13 innych wariantów i na pewno znajdą to, czego szukają, ponieważ Apple oferuje szeroką gamę kolorów od jasnych do ciemnych.

Krótkie słowo o jakości wykonania.

Idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. A wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo go chroni.

Wbudowane magnesy, idealnie dopasowane do Phone’a 12 | 12 Pro, pozwalają innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom ładowanie bezprzewodowe jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. I nie trzeba zdejmować etui do ładowania. Wystarczy połączyć iPhone’a w etui z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

apple.pl

Co sądzisz o nowych kolorach? Czy są one za jaskrawe czy zbyt rażące? Daj nam znać w komentarzach

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej