Nowe zdjęcia pokazują iPhone 13 ma mniejsze wcięcie w porównaniu do iPhone 12.

Leaker znany jako „DuanRui” udostępnił więcej zdjęć, które mogą dać nam najlepsze spojrzenie jeszcze na Apple przeprojektowany wcięcie dla iPhone 13. Zdjęcia są podobne do tych, które widzieliśmy na początku zeszłego tygodnia. Tym razem jednak dostajemy lepsze spojrzenie na zmiany i porównanie do notcha z iPhone’a 12.

iPhone 13 mniejsze wcięcie w porównaniu do iPhone 12
photo by DuanRui / Twitter @duanrui1205

iPhone 13 ma mniejsze wcięcie w ekranie

DuanRui zamieścił na Twitterze trzy zdjęcia, które wydają się pochodzić z Weibo. Wszystkie z nich rzekomo pokazują „próbki folii” iPhone’a 13 lub ochraniacze ekranu podobne do tych na poprzednich zdjęciach, z tym wyjątkiem, że widać tu znaczne zmniejszenie szerokości wcięcia w porównaniu do iPhone’a 12. Zmniejszenie szerokości jest możliwe dzięki zintegrowaniu słuchawki z górną ramką, nad kamerą TrueDepth i elementami Face ID, na co wskazuje przestrzeń w środku.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

DigiTimes twierdził w styczniu, że iPhone 13 będzie miał odświeżony system Face ID, który powinien pozwolić na mniejsze wcięcie. Wiarygodny analityk Apple Ming-Chi Kuo jest również przekonany, że notch będzie mniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *