Nowy 27-calowy monitor Apple mini LED otrzyma ProMotion – odsłonięcie przesunięte na początek 2023 roku

przez Eryk

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Apple pracuje nad nowym monitorem o przekątnej 27 cali i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Nie wydaje się jednak, aby było to tuż przed nami. Mówi się, że Apple przełożyło wprowadzenie urządzenia na początek 2023 roku.

Nowy 27-calowy monitor Apple mini LED

Nowy 27-calowy monitor Apple mini LED

W ciągu ostatnich kilku lat analityk rynku wyświetlaczy Ross Young wielokrotnie wykazywał się bardzo dobrymi kontaktami z łańcuchem dostaw Apple i zadziwiająco często przewidywał technologię wyświetlaczy w nadchodzących produktach Apple. Przewidział między innymi, że iPhone 13 Pro oraz obecne 14- i 16-calowe MacBooki Pro będą miały ProMotion. Z góry wspomniał też o wielkości wyświetlacza w iPadzie mini 6 oraz o tym, że nowy MacBook Air nie dostanie wyświetlacza 120Hz.

W najnowszym wydaniu The MacRumors Show, Young powiedział, że Apple przegapiło swoje początkowe czerwcowe okno na nowy 27-calowy mini wyświetlacz LED z ProMotion. Apple nie będzie też w stanie dotrzymać przesuniętej na październik 2022 roku daty pojawienia się wyświetlacza. Obecnie początek 2023 roku wydaje się realistyczny jako data premiery nowego monitora Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej