Nowy Apple TV ma pojawić się w 2021 roku

przez Eryk

Apple pracuje nad nową generacją AppleTV. Nie jest to żadna niespodzianka, a ostatnich tygodni i miesiącach towarzyszyły plotki tego rodzaju, a teraz Nikkei Asian Review wypowiedział się i powtórzył całą sprawę.

Apple przygotowuje również agresywny harmonogram produkcji swoich high-endowych komputerów, w tym MacBooka Pro i iMaca Pro, który ma zostać ogłoszony w 2021 roku.

Firma jest w trakcie wymiany centralnych procesorów Intela w swoich komputerach na samodzielnie zaprojektowane procesory zbudowane w oparciu o technologię brytyjskiego projektanta układów scalonych Arm.

Apple wprowadził trzy komputery Mac z chipem M1 pod koniec 2020 roku i ogłosił, że pełne przejście na wewnętrznie opracowane procesory zajmie około dwóch lat.

Jeden z respondentów powiedział, że w przyszłym roku amerykański gigant technologiczny pracuje także nad nowym AppleTV, urządzeniem do domowej rozrywki dla usług wideo na żądanie.

Nowy Apple TV ma pojawić się w 2021 roku

Jak Apple może ulepszyć swoje małe czarne pudełko multimedialne? Przede wszystkim Apple powinien wyposażyć urządzenie w mocniejszy chip, aby można było grać w bardziej złożone gry.

Ulepszony pilot zdalnego sterowania i układ U1 są również omawiane w następnej generacji AppleTV.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej