Nowy Apple TV skupiający się na grach ze zaktualizowanym pilotem podobno w 2021 roku

przez Eryk

Raporty o nowym Apple TV krążą już od jakiegoś czasu, teraz Bloomberg powtórzył, że Apple ma nowy Apple TV, który pojawi się w 2021 roku z ulepszonym pilotem i innymi zmianami.

Nowy Apple TV skupiający się na grach ze zaktualizowanym pilotem podobno w 2021 roku

W swoim biuletynie, Mark Gurman podwoił dziś oczekiwania dotyczące nowego Apple TV w 2021 roku. Mówi się, że nowy Apple TV ma ulepszonego pilota, nowy procesor i skupia się na grach:

Na przyszły rok Apple planuje zmodernizowane pudełko z silniejszym naciskiem na gry, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem. Te zmiany naprawią niektóre problemy z Apple TV Box, ale produkt będzie musiał wykonać kolejny duży skok – podobny do zmian z 2015 roku – aby pozostać konkurencyjnym na dłuższa perspektywe.

Bloomberg już wcześniej informował, że jedną ze zmian pojawiających się w pilocie Apple TV będzie integracja z aplikacją Find My. Umożliwiłoby to użytkownikom zlokalizowanie pilota w przypadku jego zaginięcia, podobnie jak podczas próby odnalezienia zgubionego iPhone’a lub iPada. Siri Remote był punktem spornym w ciągu ostatnich kilku lat i nie jest jasne, jakie inne zmiany Apple może wprowadzić w Apple TV 2021.

Inne raporty wskazują, że Apple testuje ulepszone modele Apple TV z procesorem A14 w środku. Nowy Apple TV może również obsługiwać ekskluzywne gry Apple Arcade, które nie byłyby dostępne w istniejących modelach Apple TV.

Dowody na nowe odświeżenie sprzętu Apple TV krążą od jakiegoś czasu w kodzie iOS. Z ciągłych raportów z wiarygodnych źródeł, takich jak Bloomberg, dowodów w iOS i trzech lat od ostatniej aktualizacji, wygląda na to, że w końcu możemy być u progu nowego Apple TV w 2021 roku.

Jak może wyglądać nowy Apple TV i towarzyszące mu aktualizacje tvOS?. Daj nam znać, co jest na Twojej liście życzeń Apple TV w komentarzach!

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej