Nowy film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached” (wraz z filmem „Making of”)

przez Eryk
0 komentarzy

Na zakończenie weekendu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na nowy film (a właściwie dwa filmy), który firma Apple opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube. W centrum uwagi znajduje się danie z ryżu z kurczakiem.

Film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached” przedstawia potrawy serwowane w Hawker Centers, czyli singapurskich halach gastronomicznych, koncentrując się na daniach z ryżu z kurczakiem. Ryż z kurczakiem, opisywany przez szefa kuchni i restauratora Bjorna Shen jako „odpowiednik pizzy dla nowojorczyków”, jest podstawowym produktem i stanowi podstawę fabuły filmu.

 Nagranie z iPhone 13 Pro

Nagranie z iPhone 13 Pro

Oprócz samego filmu, który trwa 5 minut i 27 sekund, firma Apple opublikowała także film „making of”. W ciągu 3 minut i 6 sekund powstaje film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached”.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

„Shot on iPhone 13 Pro – Poached“

Apple chce nam pokazać, jak dobrze iPhone nadaje się do nagrywania filmów. Zasadniczo producentowi z Cupertino również udało się przekazać swoje przesłanie. Możemy jednak sami stwierdzić, że w przeszłości widzieliśmy lepsze i bardziej pomysłowe filmy „nakręcone telefonem iPhone”.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.