Nowy film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached” (wraz z filmem „Making of”)

przez Eryk

Na zakończenie weekendu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na nowy film (a właściwie dwa filmy), który firma Apple opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube. W centrum uwagi znajduje się danie z ryżu z kurczakiem.

Film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached” przedstawia potrawy serwowane w Hawker Centers, czyli singapurskich halach gastronomicznych, koncentrując się na daniach z ryżu z kurczakiem. Ryż z kurczakiem, opisywany przez szefa kuchni i restauratora Bjorna Shen jako „odpowiednik pizzy dla nowojorczyków”, jest podstawowym produktem i stanowi podstawę fabuły filmu.

 Nagranie z iPhone 13 Pro

Nagranie z iPhone 13 Pro

Oprócz samego filmu, który trwa 5 minut i 27 sekund, firma Apple opublikowała także film „making of”. W ciągu 3 minut i 6 sekund powstaje film „Shot on iPhone 13 Pro – Poached”.

„Shot on iPhone 13 Pro – Poached“

Apple chce nam pokazać, jak dobrze iPhone nadaje się do nagrywania filmów. Zasadniczo producentowi z Cupertino również udało się przekazać swoje przesłanie. Możemy jednak sami stwierdzić, że w przeszłości widzieliśmy lepsze i bardziej pomysłowe filmy „nakręcone telefonem iPhone”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej