Nowy HomePod pojawi się pod koniec 2022 lub na początku 2023 roku

przez Eryk

Znany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, rozpytywał w branży dostawców Apple i ma ciekawe informacje: Według niej firma Apple chce wprowadzić na rynek nowy głośnik HomePod.

Inteligentny głośnik ma zyskać nowy wygląd, natomiast jego konstrukcja techniczna praktycznie nie ulegnie zmianie. Niestety, nie wiadomo, czy urządzenie będzie tak duże jak HomePod Mini, czy bardziej przypominać będzie starego HomePoda.

Nowy HomePod

Nowy HomePod pojawi się pod koniec 2022

Rozwiązanie prawdopodobnie leży gdzieś pomiędzy. Dziennikarz Mark Gurman z Bloomberga poinformował, niezależnie od Kuo, że firma Apple planuje nowy głośnik HomePod. Ma to być coś pomiędzy starym modelem HomePod a HomePod mini. Dzięki temu byłby droższy od modelu mini, ale być może nie tak drogi jak oryginalny HomePod.

Mówi się również, że Apple pracuje nad wersją wyposażoną w kamerę i wyświetlacz. Amazon ma takie urządzenie w swojej ofercie, ale jesteśmy przekonani, że nie jest to udany produkt. Większość osób, które rozważałyby takie rozwiązanie, ma tablety lub notebooki, które również może wszędzie ze sobą zabrać.

Co sądzisz o HomePodzie z wyświetlaczem?

Czy kupiłbyś głośnik HomePod z wyświetlaczem i kamerą? Ile chciałbyś, aby kosztował? Zapraszamy do napisania czegoś o swoich preferencjach w komentarzach pod tym wpisem, jesteśmy bardzo ciekawi.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej