Nowy iMac i iPad Pro również dostępne na Amazon

przez Eryk

Informowaliśmy Was już o premierze nowego iMaca, iPada Pro i Apple TV 4K. Jednak na Amazonie można również kupić komputery iMac i iPad Pro oraz odpowiednie akcesoria.

Nowy iMac i iPad Pro również dostępne na Amazon

Od teraz nowego iMaca i nowego iPada Pro można zamawiać także na Amazonie. Nowy iMac, który ma znacznie bardziej kompaktową i wyjątkowo smukłą konstrukcję, jest napędzany opracowanym przez Apple układem M1. Nowy iMac oferuje potężną wydajność w smukłej obudowie o grubości zaledwie 11,5 milimetra. 24-calowy wyświetlacz Retina 4,5K o rozdzielczości 11,3 mln pikseli, jasności 500 nitów i ponad miliardzie kolorów zapewnia wspaniałe i żywe wrażenia podczas oglądania.

W ramach wydarzenia „Spring Loaded” Apple zaprezentowało również nowego iPada Pro. Opracowany przez Apple układ M1 zapewnia ogromny skok wydajności i sprawia, że iPad Pro jest najszybszym urządzeniem w swojej klasie. iPad Pro 12,9″ jest wyposażony w nowy wyświetlacz Liquid Retina XDR, który oferuje ekstremalny zakres dynamiki. W urządzenie to wbudowany jest również chip 5G.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej