Nowy iMac podobno wszedł już do produkcji testowej

Apple najwyraźniej rozpoczęło również pierwszą testową produkcję nowego iMaca. Dzięki temu wprowadzenie na rynek nowego komputera Mac już wiosną 2022 roku wydaje się nieco bardziej realistyczne. Możliwe, że będzie on również wyposażony w wyświetlacz ProMotion.

przez Eryk

Prawdopodobnie w przyszłym roku Apple wprowadzi aktualizację dla obecnie wciąż dostępnego komputera Intel iMac z 27-calowym ekranem. Ten i Mac Pro to ostatnie komputery Mac, które nadal są dostarczane z układami Intela. Produkcja testowa nowego iMaca najwyraźniej już się rozpoczęła, jak donosi tajwański magazyn Digitimes.

Nowy iMac
Nowy iMac

Magazyn, który opiera się na informacjach z azjatyckiego łańcucha dostaw, nie podaje żadnych dalszych szczegółów, chociaż produkcja testowa, która już się rozpoczęła, sugerowałaby wcześniejsze wprowadzenie na rynek niż oczekiwano.

Nowy iMac może być wyposażony w ProMotion

Apple może również dostarczyć nowego 27-calowego iMaca z obsługą ProMotion, co oznacza częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Obecnie mają to już iPad Pro, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, a ostatnio także MacBook Pro w nowej wersji z 2021 roku, który wykorzystuje do tego panel mini-LED. Taki ekran ma się też znaleźć w nowym iMacu, o czym informowaliśmy we wcześniejszym newsie.

Ross Young z DSCC, odniósł się teraz do rosnących dowodów na rychłą premierę iMaca.
Apple będzie również korzystać z układu Apple Silicon w nowym iMac, ale nadal nie jest jasne, czy M1 Pro z obecnych modeli MacBook Pro lub inny będzie stosowany.

Related Posts

1 komentarzy

sfinks 26 grudnia, 2021 - 12:55

no i na to właśnie czekam, mam teraz iMaca 27′ z 2017 i to byłby idealny moment na zmianę

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej