Nowy iMac Pro prawdopodobnie otrzyma M1 Max Duo

przez Eryk
0 komentarzy

Czy iMac Pro znów powróci? Według nowego raportu, Apple rzeczywiście planuje powrót i obdarzy go procesorem M1 Max Duo.

Według strony Appl Tree i kanału YouTube Max Tech, Apple już planuje powrót all-in-one iMac ze specyfikacją Pro.

Nowy iMac Pro prawdopodobnie otrzyma M1 Max Duo

Nowy iMac Pro z M1 Max … Duo ?


Według przecieków, iMac Pro nie dostanie tylko jednego M1 Max, gdyż jest on dostępny również w najnowszych MacBookach Pro. Zamiast tego, Apple ma zintegrować dwa chipy M1 Max na raz w celu znacznego zwieńczenia wydajności. Pozwoliłoby to Apple jeszcze bardziej wyprzedzić konkurencję.

Według raportu, Apple już pracuje nad jeszcze bardziej wydajnymi układami dla komputerów stacjonarnych Mac, a także ma wyposażyć Mac Pro w Apple Silicon w 2022 roku. W związku z tym, nowy iMac Pro, który mógłby być wyposażony w M1 Max Duo z maksymalnie 128 GB pamięci RAM, jest również oczywistą możliwością. Spekuluje się również, że układ może posiadać do 20 rdzeni procesora, podczas gdy dla grafiki dostępnych będzie do 64 rdzeni GPU.

Nie jest jasne, czy jest to rzeczywiście iMac Pro. Po tym wszystkim, Apple może również wyposażyć zwykły iMac z taką mocą, gdy otrzyma swój główny redesign w przyszłym roku.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej