Nowy iPad mini bez wyświetlacza mini LED

przez Eryk
0 komentarzy

Dopiero niedawno Digitimes poruszył plotkę, że nadchodzący iPad mini będzie miał wyświetlacz mini LED. Teraz jednak pojawiła się zupełnie przeciwna opinia analityka wyświetlaczy, Rossa Younga. Twierdzi on, że nowy iPad mini zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku. Jednocześnie jednak twierdzi, że urządzenie nie będzie posiadało wyświetlacza mini LED.

Nowy iPad mini
Photo by Adrienne Andersen on Pexels.com

Młyn plotek jest podzielony. O ile serwis branżowy Digitimes mówi o iPadzie mini w technologii LED, to analityk Ross Young nie zgadza się z tą tezą. Young „potwierdził” za pośrednictwem Twittera, że twierdzenie Digitimes było fałszywe. Apple rzeczywiście wprowadzi nowego iPada mini w tym roku, ale nie z wyświetlaczem mini-LED.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Nowy iPad mini bez wyświetlacza mini LED

Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja plotek dotyczących nadchodzącego iPada mini jest nieco nieprzejrzysta. Mark Gurman mówił ostatnio o tym, że iPad mini 6 zostanie zapowiedziany jesienią. Ostatnio spekuluje się również o modelu z układem A15 i USB-C. Wątpliwe jest, czy urządzenie będzie posiadało przycisk home z Touch ID. Albo Apple pójdzie na wzór iPada Air z sensorem Touch ID w włączniku?

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.