Nowy iPad mini jeszcze w tym roku

przez Eryk
0 komentarzy

Analityk Apple Ming-Chi Kuo wydał dziś raport, który mówi, że Apple rozpocznie wysyłkę swojego pierwszego składanego iPhone’a w 2023 roku. Ten sam raport zawierał również ciekawostkę na temat iPada mini. Kuo powiedział, że dostawca paneli dotykowych będzie korzystać z wydania nowego iPada mini w drugiej połowie 2021 roku.

photo by apple

Nowy iPad mini jeszcze w tym roku

W kwietniu Apple zaprezentowało najnowszą generację iPada Pro z nowym wyświetlaczem mini-LED, procesorem M1 i obsługą 5G. Niektóre raporty spodziewały się, że odświeżenie iPada mini również zadebiutuje na wiosnę.

Nowy iPad mini

Jednak wydaje się, że aktualizacja do małego iPada, który Apple aktualizuje tylko rzadko, należy spodziewać się jesienią.

Ming-Chi Kuo wcześniej powiedział, że Apple pracuje nad nowym wyglądem iPad mini z 9-calowym wyświetlaczem. Optymistycznie oczekuje się, że będzie wyglądać jak mniejsza wersja iPada Air, zmniejszenie ramek ekranu i przeniesienie Touch ID do bocznego przycisku. Japońska Macotakara powiedział, że nowy iPad mini będzie wyposażony w 8,4-calowy wyświetlacz.

Apple sprzedaje obecnie iPad mini w cenie wywoławczej 1 899,00 zł za konfigurację 64GB. Najtańszy iPad kosztuje 1 599,00 zł iPad, z pamięcią masowa 32GB i został odświeżony z zaktualizowanym procesorem w zeszłym roku. Uwaza sie również ze najtańszy iPad uzyska również odmianę w 2021 roku, być może wraz z iPadem mini na jesień.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.