Nowy iPad mini na początku 2024

przez Eryk

Apple wprowadzi na rynek nowego iPada mini w przyszłym roku, a jego masowa produkcja rozpocznie się w pierwszym kwartale, jak twierdzi analityk Ming-Chi Kuo.

Nowy iPad mini

Nowy iPad mini na początku 2024

W serii tweetów Kuo stwierdził, że w ciągu najbliższych 9-12 miesięcy może nie dojść do premiery nowego iPada, ponieważ „odświeżenie iPada mini jest bardziej prawdopodobne, aby rozpocząć masową produkcję w 1Q24”.

W grudniu Kuo powiedział, że oczekuje, iż masowa produkcja zaktualizowanego iPada mini rozpocznie się pod koniec 2023 roku lub w pierwszej połowie 2024 roku.

W swoich wcześniejszych wypowiedziach na ten temat Kuo stwierdził, że nowy procesor będzie głównym atutem nowego iPada mini, co sugeruje, że urządzenie otrzyma jedynie podwyżkę specyfikacji.

W swoich ostatnich przewidywaniach Kuo wspomniał o składanym iPadzie z podstawką z włókna węglowego, który jego zdaniem pojawi się w 2024 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej