Nowy iPad Pro 12,9: Apple zmaga się z niedoborem wyświetlaczy

przez Eryk

Nadchodzący 12,9-calowy iPad Pro może być w ograniczony w dostawie po z powodu problemów produkcyjnych wyświetlacza mini-LED, donosi Bloomberg.

Nowy iPad Pro 12,9

Nowy iPad Pro 12,9

Według osób zaznajomionych z tematem, wyświetlacz następnej generacji, który ma być głównym elementem nadchodzącego iPada Pro firmy Apple Inc. napotyka na problemy produkcyjne, które mogą doprowadzić do skrócenia pierwszych dostaw nowego urządzenia.

Gigant technologiczny z Cupertino w Kalifornii planuje zaprezentować nową technologię wyświetlaczy MiniLED w 12,9-calowym iPadzie Pro, który ma zostać ogłoszony już w drugiej połowie kwietnia. Przynajmniej jeden z producentów MiniLED musiał niedawno wstrzymać produkcję.

Apple nadal zamierza ogłosić zaktualizowane tablety iPad Pro w dwóch rozmiarach już w tym miesiącu. Ekran MiniLED, który poprawi współczynnik kontrastu i zapewni jaśniejszy obraz, będzie ekskluzywny dla droższego 12,9-calowego modelu. Problem produkcji może oznaczać, że większy iPad Pro będzie wydany później i dostępne będą w ograniczonych ilościach.

Bloomberg News poinformował w zeszłym miesiącu, że Apple przygotowuje się do debiutu nowych iPadów Pro w kwietniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej