Nowy iPad Pro juz w marcu 2021?

przez Eryk

Nie trzeba być wielkim prorokiem, żeby podejrzewać, że Apple ogłosi nowego iPada Pro jeszcze w tym roku. Pytanie tylko, kiedy tak się stanie i jakie innowacje znajdzie się w tablecie Apple.

Jon Prosser przewiduje nowy iPad Pro na marzec 2021

Na początku ubiegłego roku Apple wypuściło obecnego iPada Pro. Innowacje obejmowały ulepszony procesor i skaner LiDAR. W tym kontekście Apple zaprezentowało także nową Magic Keyboard.

Istnieje wiele spekulacji na temat nowych modeli iPada Pro. Wielokrotnie wspomina się między innymi o modelu 5G i mini LED. Teraz na Twitterze zwrócono się do znanego Jona Prossera, który dostarczył kilka dokładnych przecieków w zeszłym roku, w sprawie nowego iPada Pro. Odpowiada tylko słowem „marzec”.

Co to dokładnie oznacza, nie jest znane. Czy Apple wprowadzi nowego iPada Pro w marcu? Czy będzie dostępny w marcu? Czy będzie prezentacja internetowa? A może Apple po prostu ogłosi nowego iPada Pro w komunikacie prasowym? Wątpliwe jest też, czy Apple wyposaży zarówno 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro w mini-wyświetlacz LED. Ostatnio mówiło się, że tylko 12,9-calowy iPad Pro będzie wyposażony w mini wyświetlacz LED.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej