Nie trzeba być wielkim prorokiem, żeby podejrzewać, że Apple ogłosi nowego iPada Pro jeszcze w tym roku. Pytanie tylko, kiedy tak się stanie i jakie innowacje znajdzie się w tablecie Apple.

Jon Prosser przewiduje nowy iPad Pro na marzec 2021

Na początku ubiegłego roku Apple wypuściło obecnego iPada Pro. Innowacje obejmowały ulepszony procesor i skaner LiDAR. W tym kontekście Apple zaprezentowało także nową Magic Keyboard.

Istnieje wiele spekulacji na temat nowych modeli iPada Pro. Wielokrotnie wspomina się między innymi o modelu 5G i mini LED. Teraz na Twitterze zwrócono się do znanego Jona Prossera, który dostarczył kilka dokładnych przecieków w zeszłym roku, w sprawie nowego iPada Pro. Odpowiada tylko słowem „marzec”.

Twitter

Wczytując tweeta, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Twitter.
Dowiedz się więcej

Wczytaj tweet

Co to dokładnie oznacza, nie jest znane. Czy Apple wprowadzi nowego iPada Pro w marcu? Czy będzie dostępny w marcu? Czy będzie prezentacja internetowa? A może Apple po prostu ogłosi nowego iPada Pro w komunikacie prasowym? Wątpliwe jest też, czy Apple wyposaży zarówno 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro w mini-wyświetlacz LED. Ostatnio mówiło się, że tylko 12,9-calowy iPad Pro będzie wyposażony w mini wyświetlacz LED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *