Nowy iPad Pro może zawierać szklane logo Apple, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie

przez Eryk

Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberg poinformował w zeszłym roku, że Apple testował nowy iPad Pro ze szklanym tyłem dla możliwości bezprzewodowego ładowania. W ostatnim wydaniu swojego newslettera Gurman stwierdził, że spodziewa się premiery nowego iPada Pro w 2022 roku.

Nowy iPad Pro może zawierać szklane logo Apple

Nowy iPad Pro może zawierać szklane logo Apple

Jednocześnie nowy iPad Pro jest nadal na torze do zaoferowania bezprzewodowego ładowania, poinformowal Filipe Espósito z 9to5Mac, że Apple może ostatecznie zrezygnował z tylnej szklanej konstrukcji po testach z powodu obaw o łamliwość.Powołując się na źródła zaznajomione z planami projektowymi Apple, raport twierdzi, że Apple opracowuje prototypy iPada Pro z większym szklanym logo Apple, które nadal pozwalałyby na bezprzewodowe ładowanie.

iPad Pro z bezprzewodowym ładowaniem

Jeden z prototypów ma zawierać MagSafe z silniejszymi magnesami niż na iPhonie, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu, a także mówi się, aby wspierać szybsze prędkości ładowania bezprzewodowego w porównaniu do MagSafe na iPhone.

Biorąc pod uwagę, że Apple prowadzi szereg prototypów, nie ma gwarancji, że iPad Pro ze szklanym logiem Apple kiedykolwiek zostanie wydany, ale plotki wydają się zgadzać, że następny iPad Pro będzie miał nową konstrukcję, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie.

Bardziej konkretna data wydania urządzenia poza 2022 pozostaje niejasna.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej