Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu 21

przez Eryk

Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu

Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu

nowy ipad pro

Ponieważ plotki o aktualizacjach iPada wciąż krążą, nowy raport Bloomberga zawiera dziś dodatkowe szczegóły. Według raportu, Apple może ogłosić nowe modele iPada Pro „już w kwietniu”, z aktualizacjami do iPada mini i iPada klasy podstawowej, które również spodziewane są w tym roku.

Głównym nowym szczegółem w dzisiejszym raporcie Bloomberga jest to, że firma Apple przetestowała nowe modele iPad Pro wykorzystuje łączność USB-C, która ma ten sam projekt portu, ale ma bardziej ograniczone możliwości rozbudowy. Uaktualnienie tego portu tak, aby był kompatybilny z Thunderbolt, umożliwiłoby użytkownikom iPada Pro podłączenie do dodatkowych wyświetlaczy i innych akcesoriów.

Bloomberg potwierdza również, że aktualizacja iPada Pro przyniesie ulepszoną wydajność, a także ulepszone możliwości aparatu. „Nowe modele będą wyglądać podobnie do obecnych iPadów Pro i będą miały te same 11-calowe i 12,9-calowe rozmiary ekranu” – wyjaśnia raport. Jak informowaliśmy wcześniej, Bloomberg twierdzi, że w większym modelu oczekuje się wyświetlacza mini-LED.

Wreszcie, nowy iPad mini może również pojawić się jeszcze w tym roku, wyjaśnia raport, z wyświetlaczem większym niż obecny ekran o przekątnej 7,9 cala.

Poprzednie raporty wskazywały, że nowy iPad mini będzie wyposażony w 8,4-calowy wyświetlacz z mniejszymi ramkami, przyciskiem Home, Touch ID i portem Lightning. Firma Apple ostatnio zaktualizowała iPada mini w 2019 roku, wprowadzając szybszy procesor A12 Bionic, a także inne ulepszenia.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej