Nowy iPhone SE ma cztery GB pamięci RAM

przez Eryk

Apple zaopatrzył nowego iPhone’a SE w cztery GB pamięci RAM – potwierdza serwis MacRumors we współpracy z doświadczonym deweloperem. Cztery GB pamięci pochodziły z wierszy kodu w kandydacie do wydania najnowszej aktualizacji Xcode – narzędzia programistycznego firmy Apple służącego do tworzenia aplikacji dla telefonów iPhone, iPadów i komputerów Mac.

Nowy iPhone SE ma cztery GB pamięci RAM
Nowy iPhone SE

Nowy iPhone SE ma cztery GB pamięci RAM

Cztery GB pamięci RAM są więc nieco bardziej pojemne niż w poprzednim modelu iPhone’a SE, który firma Apple wprowadziła na rynek w 2020 roku. Nadal był on wyposażony w trzy GB pamięci RAM.

Większa pamięć RAM pomaga w zwiększeniu wydajności aparatu – im większa jest jego moc, tym większa musi być pamięć RAM. Ponadto większa ilość pamięci RAM poprawia ogólne wrażenia użytkownika – aplikacje i system działają płynniej, a aplikacje i karty mogą dłużej pozostawać aktywne w tle.

iPhone SE 3 jest wyposażony w łączność 5G i inne ulepszenia – wszystkie istotne szczegóły na temat nowego modelu można przeczytać tutaj.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej