Nowy iPhone SE prawdopodobnie zostanie wprowadzony w kwietniu

przez Eryk

Dostawcy Apple rozpoczną produkcję wyświetlaczy dla trzeciej generacji iPhone SE w tym miesiącu, końcowego montażu urządzenia oczekuje się, że rozpocznie się w marcu, według konsultanta branży wyświetlaczy Ross Young.

Nowy iPhone SE prawdopodobnie zostanie wprowadzony w kwietniu
pau_ly / Pixabay

Nowy iPhone SE prawdopodobnie już w kwietniu

Opierając się na tej osi czasu produkcji, Young sądzi, że trzecia generacja iPhone SE będzie prawdopodobnie wprowadzona w drugiej połowie kwietnia lub może na początku maja. iPhone SE zawsze był wprowadzany na rynek na wiosnę, z pierwotnym modelem uruchomionym w marcu 2016 r., a model drugiej generacji w kwietniu 2020 r.

Mark Gurman z Bloomberg niedawno zatweetował, że Apple zorganizuje wiosenne wydarzenie, aby ogłosić nowego iPhone’a SE i inne nowe urządzenia. W zeszłym roku Apple zorganizowało wydarzenie 20 kwietnia, aby zaprezentować AirTag, nowe modele iPada Pro i 24-calowego iMaca z chipem M1, nowe Apple TV 4K oraz fioletową opcję kolorystyczną dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini.

Oczekuje się, że iPhone SE trzeciej generacji będzie miał taką samą konstrukcję jak obecny iPhone SE, w tym 4,7-calowy wyświetlacz. Kluczowe nowe funkcje podobno dla urządzenia obejmują tego samego układu A15 Bionic jak modele iPhone 13 i wsparcie 5G.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej