Nowy MacBook Air 2022: premiera prawdopodobnie pod koniec roku

przez Eryk

Firma Apple prawdopodobnie wprowadzi na rynek nową wersję MacBooka Air pod koniec roku – wynika z nowych informacji pochodzących z azjatyckiego łańcucha dostaw. Zostały one zacytowane przez tajwański magazyn Digitimes, który powołuje się na kręgi branżowe. Według tych informacji firma Apple planuje dostarczyć nowy model MacBooka Air w drugiej połowie 2022 roku.

Nowy MacBook Air 2022

Nowy MacBook Air 2022 ma być napędzany przez układ M2

To oszacowanie czasu odpowiada również temu, co już wcześniej podejrzewali inni eksperci branżowi, tacy jak Mark Gurman z Bloomberga. Według tych informacji firma Apple miała pierwotnie zamiar wprowadzić do sprzedaży nową edycję MacBooka Air pod koniec ubiegłego roku, ale ostatecznie prawdopodobnie opóźni się to o cały rok.

Nowy MacBook Air ma być napędzany przez układ M2, który jest wydajnym następcą układu M1. Według doniesień, po raz kolejny będzie miał osiem rdzeni CPU, ale może być też dziewięć lub nawet dziesięć rdzeni graficznych. Przypuszczalnie komputer Mac z układem M2 będzie ponownie osiągał szczególnie długi czas pracy. Rozmiar wyświetlacza wzrośnie z 13,3 cala do 13,6 cala.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej