Nowy serial „Shrinking” jest dostępny w Apple TV+

przez Eryk

Apple TV+ ma kolejny nowy dodatek. W tym przypadku jest to tragikomedia z Harrisonem Fordem i Jasonem Segelem w rolach głównych. Przypominając nieco film „Yes Men”, przedstawiamy wam szczegóły.

Nowy serial "Shrinking"

Nowy serial Shrinking jest dostępny w Apple TV+

Jason Segel jest najbardziej znany z serialu ” How I Met Your Mother” i gra w nim terapeutę, który musi poradzić sobie z tragiczną śmiercią swojej żony. W konsekwencji zaczyna nieustannie wszystkim powiedzieć prawdę w twarz – nawet swoim klientom. Powinno to naturalnie doprowadzić do interesującego dialogu.

Jego partner, dr Phil Rhodes (w tej roli Harrison Ford), jest terapeutą z dużym doświadczeniem. Pochodzi ze skromnych środowisk, ale został uznanym ekspertem w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej, a teraz musi znosić i naprawiać wybryki swojego przyjaciela i kolegi.

Serial wystartował w piątek na Apple TV+, ale dostępne są tylko dwa pierwsze odcinki. Pozostałe odcinki dziesięcioczęściowego sezonu będą emitowane w zwykłej, cotygodniowej rotacji.

Ile kosztuje Apple TV+?

Apple TV+ można odbierać za pośrednictwem wszystkich odpowiednich platform, a wszystkie materiały są dostępne w rozdzielczości 4k/Dolby Vision oraz w Dolby Atmos. Jest to tym bardziej godne uwagi, że Apple TV+ jest nadal najtańszym serwisem streamingowym na całym rynku – kosztuje 34,99 zł miesięcznie. Oczywiście istnieje możliwość połączenia Apple TV+ z innymi usługami w ramach Apple One.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej