Xbox Series X z obsługa w urządzeniach Apple

przez Eryk

Xbox Series X

Apple i Microsoft pracują nad dodaniem obsługi kontrolera Xbox Series X do urządzeń Apple, zgodnie ze stroną wsparcia Apple zauważoną przez użytkownika Reddit.

Strona pomocy informuje, że urządzenia Apple obsługują tylko kontroler bezprzewodowy Xbox z technologią Bluetooth, kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2, kontroler Xbox Adaptive Controller, kontroler bezprzewodowy PlayStation DualShock 4 i różne inne kontrolery MFi Bluetooth. Jednak drobny druk na stronie stwierdza:

Microsoft i Apple współpracują, aby zapewnić klientom zgodność z kontrolerem Xbox Series X w przyszłej aktualizacji.
Obsługa kontrolerów do gier na urządzeniach Apple pozwala na lepszą kontrolę w obsługiwanych grach z Apple Arcade lub App Store, nawigację na Apple TV i nie tylko.

Na stronie wsparcia Apple nie ma wzmianki o kontrolerze Sony PlayStation 5 DualSense ani kontrolerze Amazon Luna.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej