Odblokowanie iPhone’a 13 z maską przez Apple Watch powoduje problemy

Użytkownicy iPhone'a 13 obserwują problem z odblokowywaniem iPhone'a poprzez Apple Watch podczas noszenia maski. Apple wprowadził tę funkcję w kwietniu, ale nowy iPhone jest najwyraźniej teraz o problemy z nim. Czy ta funkcja również sprawia Ci problemy?

przez Eryk

Nowy iPhone 13 ma najwyraźniej problem z funkcją odblokowywania przez Apple Watch podczas noszenia maski. Apple wprowadziło tę funkcję na wiosnę jako małe codzienne udogodnienie. Nawet w początkowym okresie wdrażania pojawiały się pojedyncze problemy.

Odblokowanie iPhone'a 13

Odblokowanie iPhone’a 13 z maską przez Apple Watch powoduje problemy

Dzięki tej funkcji iPhone odblokowuje się, nawet jeśli użytkownik ma na sobie maskę, gdy tylko pojawi się przed nim zamaskowana twarz. Jednak, aby to zadziałało, musi być spełnionych kilka warunków: iPhone musi być połączony z zegarkiem Apple Watch, który znajduje się w pobliżu i jest odblokowany.

Jednak płatności nie mogą być inicjowane w ten sposób, ponieważ w prawdziwym znaczeniu tego słowa, uwierzytelnienie nie jest tutaj zapewnione.

Użytkownicy nowego iPhone’a 13 zgłaszają teraz, że funkcja ta nie może być używana. Przy próbie jego włączenia pojawia się komunikat o błędzie, mówiący, że nie można nawiązać połączenia z Apple Watch, piszą użytkownicy na platformie Reddit.

Tylko iPhone 13 w jego różnych modelach pod iOS 15 wydaje się być dotknięty, ale żadna ze znanych wskazówek nie wydaje się pomagać: Ani ponowne uruchomienie, ani ponowne sparowanie Apple Watch wydaje się pomagać, więc Apple prawdopodobnie będzie musiał dokonać aktualizacji.

Jak to jest u ciebie? Czy Ty również masz ten problem ??

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej