Opcja pobierania aktualizacji iOS przez 5G na modelach iPhone’a 12

przez Eryk

Apple wprowadziło opcję pobierania aktualizacji oprogramowania iOS przy użyciu danych komórkowych 5G na iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max.

Aby pobrać aktualizacje iOS przez 5G, użytkownicy będą musieli włączyć tryb „Zezwalaj na więcej danych w 5G” w aplikacji Ustawienia w sekcji Sieć komórkowa> Opcje danych komórkowych> Tryb danych. Apple twierdzi, że ten tryb umożliwia również wyższą jakość połączeń wideo i FaceTime oraz pozwala aplikacjom innych firm na korzystanie z większej ilości danych komórkowych w celu uzyskania lepszych wrażeń, gdy są podłączone do sieci 5G.

5g

Zgodnie z wewnętrznym dokumentem Verizon uzyskanym przez MacRumors, możliwość pobierania aktualizacji iOS przez sieć komórkową jest ograniczona do iPhone’ów 5G z włączonym trybem „Zezwalaj na więcej danych w 5G”. We wszystkich iPhone’ach poprzedniej generacji i modelach iPhone’a 12 podłączonych do sieci LTE pobieranie aktualizacji iOS będzie nadal wymagało połączenia Wi-Fi.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej