Opcja pobierania aktualizacji iOS przez 5G na modelach iPhone’a 12

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wprowadziło opcję pobierania aktualizacji oprogramowania iOS przy użyciu danych komórkowych 5G na iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max.

Aby pobrać aktualizacje iOS przez 5G, użytkownicy będą musieli włączyć tryb „Zezwalaj na więcej danych w 5G” w aplikacji Ustawienia w sekcji Sieć komórkowa> Opcje danych komórkowych> Tryb danych. Apple twierdzi, że ten tryb umożliwia również wyższą jakość połączeń wideo i FaceTime oraz pozwala aplikacjom innych firm na korzystanie z większej ilości danych komórkowych w celu uzyskania lepszych wrażeń, gdy są podłączone do sieci 5G.

Zgodnie z wewnętrznym dokumentem Verizon uzyskanym przez MacRumors, możliwość pobierania aktualizacji iOS przez sieć komórkową jest ograniczona do iPhone’ów 5G z włączonym trybem „Zezwalaj na więcej danych w 5G”. We wszystkich iPhone’ach poprzedniej generacji i modelach iPhone’a 12 podłączonych do sieci LTE pobieranie aktualizacji iOS będzie nadal wymagało połączenia Wi-Fi.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej