Opera Browser zyskuje natywną obsługę Mac M1

przez Eryk
0 komentarzy

Minimalistyczna przeglądarka Opera, zaprojektowana dla komputerów Mac, została dziś uaktualniona o natywną obsługę krzemu Apple dla komputerów Mac M1, wprowadzając znaczące ulepszenia szybkości.

opera Mac M1

Opera zyskuje natywną obsługę M1 Mac

Dzięki temu wydaniu przeglądarka Opera działa dwa razy szybciej na komputerach M1 Mac w porównaniu z poprzednią generacją przeglądarki, zapewniając płynniejsze i szybsze przeglądanie.

Oprócz obsługi M1 Mac, dzisiejsza aktualizacja pozwala użytkownikom ustawiać skróty klawiaturowe, aby uzyskać dostęp do funkcji Flow, która łączy przeglądarkę na Macu z Operą na iOS lub Androidzie. Funkcja Flow jest szyfrowana end-to-end i może być używana do wysyłania notatek, obrazów, linków, plików i nie tylko.

Jest też teraz opcja tworzenia skrótów do wbudowanego w Operę portfela kryptowalutowego i funkcji Player, umożliwiającej dostęp do Apple Music, Spotify i YouTube Music. Dostęp do niestandardowych skrótów można uzyskać, klikając ikonę z trzema kropkami na dole paska bocznego i wybierając opcję Konfiguruj skróty.

Najnowszą wersję przeglądarki Opera można pobrać ze strony Opery.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej