Opera GX startuje jako dedykowana przeglądarka do gier dla iOS/Android, idealna dla xCloud i GeForce Now

przez Eryk

Gry sieciowe na iPhone i Androidzie nabierają rozpędu dzięki usługom takim jak xCloud Microsoftu i GeForce Now Nvidii, a Opera otwiera dziś betę swojej przeglądarki dostosowanej do potrzeb graczy. Nowa Opera GX jest dostępna do wypróbowania już teraz i jest wyposażona w haptyczne sprzężenie zwrotne, własne skiny, wiadomości/oferty dla graczy i wiele więcej.

Opera GX

Opera GX Mobile jest dostępna – świetna wiadomość dla graczy w trasie

Opera szczegółowo opisała start bety przeglądarki dla graczy GX (iOS/Android) w dzisiejszym wpisie na blogu:

Opera Limited, jeden z największych twórców przeglądarek na świecie i wiodąca marka konsumencka w Internecie, ogłosiła dziś wprowadzenie Opera GX Mobile – pierwszej na świecie przeglądarki mobilnej zaprojektowanej specjalnie dla graczy.

Opera GX Mobile bazuje na szybkim 190% wzroście rok do roku Opery GX, przeglądarki Opery używanej przez ponad dziewięć milionów graczy. Razem tworzą doskonały ekosystem przeglądarek inspirowanych grami.

Opera GX przynosi wiele funkcji ze standardowej przeglądarki iOS/Android, takich jak przycisk szybkiego działania (FAB), który oferuje haptyczne sprzężenie zwrotne, Flow, który synchronizuje pulpit z telefonem komórkowym, a także dodaje dodatki dla graczy, takie jak niestandardowe skórki, nowy „GX Corner” dla wiadomości o grach i ofertach, i więcej.

GX Corner – unikalne miejsce na ekranie głównym GX Mobile, w którym znajdziesz najnowsze wiadomości o grach, oferty i kalendarz premier gier. Opera GX Mobile wyróżnia się również unikalnym, inspirowanym grami designem z zestawem czterech różnych motywów kolorystycznych.

Opera uważa, że przeglądarka GX powinna być hitem wśród graczy, ponieważ została zbudowana tak, by odpowiadać ich „gustom i potrzebom”. Opera nie podzieliła się szczegółami na temat używania GX z niektórymi z najbardziej popularnych usług gier sieciowych, takich jak xCloud i GeForce Now, ale przypuszczalnie będzie dla nich zoptymalizowana.

Opera GX jest już dostępna w wersji beta zarówno dla iOS jak i Androida, a publiczne wydanie pojawi się „za kilka tygodni”.

Wypróbuj betę Opery GX Mobile za darmo

Gotowy, by wziąć ją w swoje ręce? Od dziś Opera GX Mobile jest dostępna w wersji beta na Androida i iOS, a za kilka tygodni będzie dostępna dla szerszej publiczności. Podążaj za tymi linkami, aby ją przetestować:

Dla Androida – operagx.gg/gx-beta-android
Dla iOS – operagx.gg/gx-beta-ios

P.S. Użytkownicy iOS muszą ponownie odwiedzić ten link po zainstalowaniu TestFlight, aby uzyskać dostęp do bety Opera GX for Mobile.

A teraz ruszaj w drogę i przeglądaj strony z łatwością, w pełnym gamingowym stylu.

Szczęśliwej gry i przeglądania!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej