Opera GX startuje jako dedykowana przeglądarka do gier dla iOS/Android, idealna dla xCloud i GeForce Now

przez Eryk
0 komentarzy

Gry sieciowe na iPhone i Androidzie nabierają rozpędu dzięki usługom takim jak xCloud Microsoftu i GeForce Now Nvidii, a Opera otwiera dziś betę swojej przeglądarki dostosowanej do potrzeb graczy. Nowa Opera GX jest dostępna do wypróbowania już teraz i jest wyposażona w haptyczne sprzężenie zwrotne, własne skiny, wiadomości/oferty dla graczy i wiele więcej.

Opera GX

Opera GX Mobile jest dostępna – świetna wiadomość dla graczy w trasie

Opera szczegółowo opisała start bety przeglądarki dla graczy GX (iOS/Android) w dzisiejszym wpisie na blogu:

Opera Limited, jeden z największych twórców przeglądarek na świecie i wiodąca marka konsumencka w Internecie, ogłosiła dziś wprowadzenie Opera GX Mobile – pierwszej na świecie przeglądarki mobilnej zaprojektowanej specjalnie dla graczy.

Opera GX Mobile bazuje na szybkim 190% wzroście rok do roku Opery GX, przeglądarki Opery używanej przez ponad dziewięć milionów graczy. Razem tworzą doskonały ekosystem przeglądarek inspirowanych grami.

Opera GX przynosi wiele funkcji ze standardowej przeglądarki iOS/Android, takich jak przycisk szybkiego działania (FAB), który oferuje haptyczne sprzężenie zwrotne, Flow, który synchronizuje pulpit z telefonem komórkowym, a także dodaje dodatki dla graczy, takie jak niestandardowe skórki, nowy „GX Corner” dla wiadomości o grach i ofertach, i więcej.

GX Corner – unikalne miejsce na ekranie głównym GX Mobile, w którym znajdziesz najnowsze wiadomości o grach, oferty i kalendarz premier gier. Opera GX Mobile wyróżnia się również unikalnym, inspirowanym grami designem z zestawem czterech różnych motywów kolorystycznych.

Opera uważa, że przeglądarka GX powinna być hitem wśród graczy, ponieważ została zbudowana tak, by odpowiadać ich „gustom i potrzebom”. Opera nie podzieliła się szczegółami na temat używania GX z niektórymi z najbardziej popularnych usług gier sieciowych, takich jak xCloud i GeForce Now, ale przypuszczalnie będzie dla nich zoptymalizowana.

Opera GX jest już dostępna w wersji beta zarówno dla iOS jak i Androida, a publiczne wydanie pojawi się „za kilka tygodni”.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Wypróbuj betę Opery GX Mobile za darmo

Gotowy, by wziąć ją w swoje ręce? Od dziś Opera GX Mobile jest dostępna w wersji beta na Androida i iOS, a za kilka tygodni będzie dostępna dla szerszej publiczności. Podążaj za tymi linkami, aby ją przetestować:

Dla Androida – operagx.gg/gx-beta-android
Dla iOS – operagx.gg/gx-beta-ios

P.S. Użytkownicy iOS muszą ponownie odwiedzić ten link po zainstalowaniu TestFlight, aby uzyskać dostęp do bety Opera GX for Mobile.

A teraz ruszaj w drogę i przeglądaj strony z łatwością, w pełnym gamingowym stylu.

Szczęśliwej gry i przeglądania!

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.