Pierwsze bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dla deweloperów

przez Eryk

Apple udostępniło dziś deweloperom do testów pierwsze bety nadchodzących aktualizacji iOS 15.4 i iPadOS 15.4. Nowe oprogramowanie pojawiło się zaledwie dzień po premierze iOS 15.3 i iPadOS 15.3.

Pierwsze bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4

Pierwsze bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4

Programiści mogą pobrać iOS 15.4 i iPadOS 15.4 za pośrednictwem Apple Developer Center po zainstalowaniu odpowiedniego profilu na iPhonie lub iPadzie.

Nie wiemy jeszcze, co znajdzie się w iOS 15.4 i iPadOS 15.4, ale jest kilka funkcji iOS 15/iPadOS 15, które wciąż są w fazie rozwoju i nie zostały jeszcze zaimplementowane. Apple nie wprowadziło jeszcze Uniwersalnego Sterowania, bardzo oczekiwanej funkcji dla iPada i Maca.

Universal Control umożliwia sterowanie wieloma komputerami Mac i iPadami za pomocą tej samej klawiatury i myszy. W grudniu Apple uaktualniło swoją witrynę, informując nas, że Universal Control jest spodziewane na wiosnę.

Jak donosi Bloomberg, Apple pracuje nad nową usługą płatniczą, która pozwoli iPhone’om akceptować karty debetowe i kredytowe bez dodatkowego sprzętu. Funkcja ta pozwoli właścicielom małych firm na przyjmowanie płatności za pomocą NFC.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej