Pierwsze wrażenia od nowych właścicieli iPhone’ów 12 i 12 Pro

przez Eryk

W Australii i Nowej Zelandii jest już piątek 23 października, co oznacza, że niektórzy klienci, którzy kupili iPhone’a 12 lub 12 Pro, mają już w ręku swoje nowe urządzenia. Widzieliśmy dziesiątki recenzji iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro z witryn multimedialnych, ale teraz dostępne są pierwsze wrażenia od stałych klientów Apple.

Uzytkownik Boardiesboi udostępnił kilka zdjęć i mówi, że lżejsza waga 12 Pro jest natychmiast zauważalna w przypadku iPhone’a 11 Pro Max. Kolor Pacific Blue ‌iPhone‌ jest określany jako „piękny”, a Boardiesboi stwierdził, że kwadratowe krawędzie sprawiają, że iPhone‌ jest przyjemny w  ręku i mniej śliski.

Pierwsze wrażenia od nowych właścicieli iPhone'ów Pierwsze wrażenia od nowych właścicieli iPhone'ów Pierwsze wrażenia od nowych właścicieli iPhone'ów

zdjecia uzytkownika Boardiesboi

Znow inny użytkownik który dostał nowego Pro również w kolorze Pacific Blue, powiedział, że cieszy się, że nie wybrał mini, ponieważ kwadratowy kształt sprawia, że ‌iPhone 12‌ jest bardziej kompaktowy. Powiedział też, że błyszczące krawędzie iPhone’a sprawiaja ze odcisków palców są widoczne.
Użytkownik Twittera Kewal powiedział, że nowy iPhone 12 Pro jest lżejszy niż iPhone XS i wydaje się mieć cieplejszy odcień wyświetlacza.

Kilka spostrzeżeń od nowych właścicieli ‌iPhone 12 i 12 Pro:
Trudno odróżnić zdjęcia zrobione 12 Pro i 11 Pro Max
MagSafe jest „dość mocny”, ale obudowa nie przyczepia się „magicznie”, jak pokazano na Apple Event.
‌IPhone 12 Pro‌ ma cieplejszy wyświetlacz niż ‌iPhone 11 Pro Max‌
Ramki wydają się cieńsze
Prędkość Face ID jest taka sama
Nowe iPhone’y są dostarczane z zainstalowanym systemem iOS 14.1

Masz nowy ‌iPhone 12‌ lub 12 Pro? Daj nam znać, co myślisz, a dodamy je do naszego artykułu o pierwszych wrażeniach.

 

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej