Pierwszy Mac z procesorem ARM? Co oznacza skrót „B 2002”

przez Eryk
0 komentarzy

Spodziewamy się, że pierwszy komputer Mac z nowym procesorem ARM pojawi się w tym roku. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, czy będzie to 13-calowy MacBook Pro, 12-calowy MacBook lub coś innego.

Spekulacje wskazują na trzecia konferencje Apple 17 listopada 2020 r. Pasuje również to, że Apple zarejestrował teraz nowy wpis w kategorii „Komputer osobisty” o nazwie „B2002” z numerem modelu „TBD” w oficjalnej bazie danych Bluetooth.

A może w końcu iPad Pro?
Apple często używa tych nazw dla wielu urządzeń. „Komputer osobisty” może oczywiście być komputerem Mac – ale może także iPadem. Ponieważ omawiany jest również nowy iPad Pro, wszystkie opcje są, że tak powiem, otwarte. Pewne jest jednak to, że Apple ostatnio zarejestrował produkt Bluetooth pod koniec 2019 roku i że przygotowania najwyraźniej trwają w tle.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej