Plan ochrony AppleCare Protection Plan dla MacBooka Air i Pro (z układem M1) tanieje.

przez Eryk

Obniżka cen w Apple. Producent z Cupertino obniżył cenę usługi AppleCare+ dla MacBooka Air (układ M1) oraz 13-calowego MacBooka Pro (układ M1). Dodatkowe ubezpieczenie oferuje Ci m.in. nawet trzyletnie wsparcie techniczne ekspertów oraz dodatkową ochronę sprzętową ze strony Apple.

Plan ochrony AppleCare+ dla MacBooka Air i Pro (z układem M1) tanieje.
plan ochrony AppleCare Protection Plan(Obraz ze strony apple)

AppleCare Protection Plan dla Maca tańszy

Apple obniżyło cenę za AppleCare+ w Polsce i innych krajach. Na pierwszy i drugi rzut oka wydaje się, że zmiana dotyczy tylko MacBooka Air z układem M1 oraz 13-calowego MacBooka Pro z układem M1.

Kupno komputera Mac może wiązać się z dużymi wydatkami. W celu zapewnienia urządzeniu dodatkowej ochrony sprzętowej, Apple oferuje dodatkowe ubezpieczenie o nazwie „AppleCare+”. To jest dokładnie to, co teraz zostało obniżone w cenie. AppleCare+ dla 13-calowego MacBooka Pro (M1) kosztuje teraz tylko 1 099,00 zł . Cena AppleCare+ dla MacBooka Air została obniżona do 999,00 zł. Dla pełnego obrazu należy wspomnieć, że nowa cena AppleCare+ dotyczy zarówno wariantu Intel, jak i wariantu Apple Silicon MacBooka Air. Apple nie sprzedaje już jednak MacBooków Air z układem Intela.

Możemy sobie wyobrazić, że jeden lub inny użytkownik jest teraz bardziej zainteresowany tym, czy potrzebują AppleCare, czy nie. Jeśli niedawno wykupiłeś plan AppleCare+ dla urządzenia, którego dotyczy problem, warto skontaktować się z działem wsparcia Apple i poprosić o obniżenie ceny z datą wsteczną. Możesz także zrezygnować z programu AppleCare+ w określonym ustawowo terminie i kupić nowy plan AppleCare+ po niższej cenie.

Ile kosztuje plan ochrony AppleCare Protection

Jak wspomniano powyżej, usługa AppleCare+ zapewnia najlepszą możliwą obsługę – nawet trzy lata fachowego wsparcia technicznego i dodatkową ochronę sprzętową ze strony Apple. Obejmuje ona maksymalnie dwie przypadkowe naprawy uszkodzeń w ciągu 12 miesięcy, z których każda podlega opłacie serwisowej. Pakiet AppleCare+ można wykupić do 60 dni od daty zakupu komputera Mac.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej